FOTO Slavili na domaćem terenu: Mladi nogometaši DOŠK-a pobjednici turnira na Podvornici - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Nogomet  •   OBJAVA: 14.06.2015, 16:16h   •

Treći Memorijalni turnir 'Krunoslav Goreta-Kićo'

Facebook NK DOŠK FOTO Slavili na domaćem terenu: Mladi nogometaši DOŠK-a pobjednici turnira na Podvornici
OBJAVA 14.06.2015, 16:15h

U subotu se na drniškoj Podvornici, u organizaciji Nogometnog kluba DOŠK, održao Treći Memorijalni turnir 'Krunoslav Goreta-Kićo', u spomen na prerano, tragično preminulog igrača. A najviše su pokazali mladi Drnišani koji su i osvojili turnir.

Poduža je bila lista ekipa koje su sudjelovale na turniru kategorije U-11 u Drnišu. Osim hrvatskih klubova Dinare, SOŠK-a, dvije ekipe ŠN Joso Bego, Junaka, Hajduka, Croatije Stankovci, Dugopolja, Omladinca iz Vranjica, GOŠK-a iz Kaštel Gomilice, Primorca, Solina, Župe dubrovačke, nastupili su i klubovi iz BIH – Posušje i Jedinstvo iz Bihaća.

DOŠK je u skupini osvojio prvo mjesto s tri pobjede. Bolji su bili od Primorca 2:0, SOŠK-a 5:1 i Župe dubrovačke 2:0. U četvrtfinalu su s 3:1 pobijedili Dinaru, prošli su i polufinale, da bi u finalu, poslije penala, bili bolji od Solina.

U svojim su redovima Drnišani imali i najboljeg igrača turnira, a to je Domagoj Begonja.

KLJUČNE RIJEČI:  nogomet / NK DOŠK /