Drugo mjesto u Zmijavcima za Šibenik: Domaćin u završnici utakmice izborio pobjedu - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Nogomet  •   OBJAVA: 29.07.2018, 21:07h   •

Turnir Marijan Šuto Mrma

Š.I. Drugo mjesto u Zmijavcima za Šibenik: Domaćin u završnici utakmice izborio pobjedu
OBJAVA 29.07.2018, 21:07h

U finalnom susretu 24. Memorijalnog turnira Marijan Šuto Mrma u Zmijavcima nogometaši Šibenika doživjeli su poraz. Domaćin Croatia slavio je s 2:1 i tako osvojio pobjednički pehar.

Trener narančastih Borimir Perković na teren je poslao nešto izmijenjenu momčad u odnosu na petak i dvoboj protiv Zadra. U početnom su se sastavu našli Labrović (branio 30 minuta, kao i Đaković i Rogić), Stanić, Šare, Banić, Celić.

Poveli su Šibenčani golom Davora Kukeca, bio je to zapravo eurogol koji je narančastima donio prednost. No, do poluvremena domaćin je izjednačio, a svoje šanse koje je stvorio, Šibenik nije iskoristio.

Mijenjao je Perković u nastavku, uvodio svježe igrače s klupe, ali do pobjedničkog gola i to u samoj završnici stigli su domaćini.

CROATIA – ŠIBENIK 2:1 (1:1)
Zmijavci, ŠRC Marijan Šuto Mrma
CROATIA: Vugdelija, L. Milas, Čubelić, Koštić, Knežević, Vuković, Šabić, Begić, Serdarušić, T. Gudelj, Todorić. Još su igrali: Piplica, Mark. Karoglan, Mari. Karoglan, M. Šuto, A. Šuto, M. Gudelj, M. Milas, Bešlić. Trener: Mislav Karoglan.
ŠIBENIK: Labrović, Stanić, Pandža, Šare, Musa, Bulat, Celić, Okechukwu, Banić, Kukec, Prince. Još su igrali: Đaković, Rogić, Vukorepa, Pecolaj, Blaić, Roca, Lokin, Maleš. Trener: Borimir Perković.

KLJUČNE RIJEČI:   nogomet / HNK Šibenik /