Drugi remi nogometaša Šibenika: Dugopolje povelo autogolom, Vukorepa izjednačio - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Nogomet  •   OBJAVA: 27.07.2019, 20:26h   •

Treća pripremna utakmica

Drugi remi nogometaša Šibenika: Dugopolje povelo autogolom, Vukorepa izjednačio

Facebook HNK Šibenik Drugi remi nogometaša Šibenika: Dugopolje povelo autogolom, Vukorepa izjednačio
OBJAVA 27.07.2019, 20:26h

Nogometaši Šibenika upisali su i drugi remi ovog ljeta u pripremnim, prijateljskim utakmicama. Nakon 2:2 protiv Croatije u Zmijevcima, u Glavicama pored Sinja odigrali su 1:1 s drugoligašem Dugopoljem (u međuvremenu su još s 3:0 pobijedili Primorac).

Po velikoj vrućini u Cetinskoj krajini momčad Krunoslava Rendulića još je jednom istrčala bez četvorice ozlijeđenih igrača: Muse, Antunovića, Pranića i Lokina. U toj je skupini u Biogradu bio i Pajić, no, on se oporavio i nastupio je u ovoj utakmici.

Jedini pogodak formalnih domaćina u ovoj utakmici pao je u prvom poluvremenu kad je mrežu svog vratara Labrovića pogodio mladi Šibenikov igrač Luka Musić. A da tim rezultatom ne završi susret pobrinuo se kapetan narančastih Martin Vukorepa koji je pogodio za izjednačenje.

Momčad koju je Rendulić od prve minute poslao na travnjak u igri je provela 60 minuta kad je promijenio devetoricu igrača. Iznimka su jedino Juričić i Rogić koji su ušli odmah na poluvremenu i to umjesto Laće i Labrovića.

ŠIBENIK: Labrović (od 46. Rogić), Musić (od 60. Pajić), Pandža, Bilić (od 60. Vukorepa), Blaić (od 60. Fuštin), Bulat (od 60. B. Barišić), Ćurić (od 60. Španja), Prince (od 60. Vidović), Maleš (od 60. Kendeš), Kukec (od 60. Celić), Laća (od 46. Juričić). Trener: Krunoslav Rendulić.

KLJUČNE RIJEČI:   nogomet / HNK Šibenik / Krunoslav Rendulić /