Šibenik remizirao s Cibalijom, ulazak u prvu ligu tražit će preko IstreŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Nogomet  •   OBJAVA: 21.05.2016, 17:22h   •

Šibenik remizirao s Cibalijom, ulazak u prvu ligu tražit će preko Istre

ŠibenikIN Šibenik remizirao s Cibalijom, ulazak u prvu ligu tražit će preko Istre
PIŠE Mario Krnić
OBJAVA 21.05.2016, 17:22h

Pred preko 5.000 odlično raspoloženih gledatelja na Šubićevcu u atmosferi koja se ne pamti ni iz slavnijih prvoligaških dana kluba igrači Šibenika nisu došli do toliko željene pobjede nad Cibalijom i direktnog plasmana u prvu ligu. Unatoč brojnim šansama Šibenčana utakmkica je završila bez golova.

KRAJ UTAKMICE, rezultat 0:0

90+' Cibalija skoro zabila gol iz jedine šanse u drugom poluvremenu

90+ - Matija Mišić dobio drugi žuti i crveni karton, Šibenik napada devetoricu Vinkovčana

90+' - nakon kornera Alispahića Bartulović glavom promašuje gol Vinkovčana

90' - četvrti sudac označio sedam minuta sudačke nadoknade

88' - Filip Žderić iz Cibalie dobio drugi žuti i crveni karton

85'- umjesto Josipa Maleš u igru ušao Marko Jurić

79' - opet nekoliko polušansi za Šibenik, vratar gostiju Matković odlično brani svoju mrežu

76' - žuti karton za igrača Cibalije Matiju Mišića

74' - kod Vinkovčana ušao Plum, izašao Crnčević

67' - kod Šibenika iz igre izašao Pecolaj, ušao Bartulović, nastavlja se bolja igra narančastih ali bez konkretne završnice

66' - Solomon u još jednoj izglednoj situaciji promašuje loptu

59' - izlazi Šare, ulazi Miro Slavica, Šibenik pojačava napad

57' - još jedna odlična šansa za Šibenik, slabim udarcem ravno u golmana upropaštava je Alispahić

55' - žuti karton stoperu Cibalije Filipoviću, korner za Šibenik uspješno rješava vinkovačka obrana

48- solidan centaršut Alispahića obrana Cibalije rješava bez problema

47' - kod Vinkovčana izlazi Edi Baša, ulazi Vlatko Šimunac

KRAJ POLUVREMENA

45+' - nakon odlične akcije Šibenčana Solomon za stotinku kasni na loptu isprd parznog gola gostiju

45' - čista šansa za Šibenik, nakon centaršuta odlično glavom puca Maleš, još bolja obrana gostujećeg golmana

44' - Stoper Cibalije Edi Baša zbog prekršaja dobio žuti karton

38' - Prva prava šansa za Šibenčane. Odličan prodor i asistencija Grge Živkovića, Solomon puca malo uz desnu stativu Cibalije

34' - solidan udarac Plazonića s 20 metara sigurno bvrani golman Vinkovčana

31' - dobar napad Vinkovčana, Perica blokirao udarac s desetak metara iskosa i izbacio loptu u korner

25' - slobodan udarca s 20 metara za goste slabo izveo Frane Vitaić

23' - nakon centaršuta prvi udarac u okvir gola gostiju i  prvi na utakmici, Barač slabo pucao glavom

18' - žuti karton golmanu Cibalije,isključen rezervni golman Šibenika Hrvoje Slavica i pomoćni terener Vinkovčana Sesar zbog ulaska u teren nakon manjeg naguravanja među igračima. Solomon iz Šibenika također dobio žuti karton

15' - drugi korner za Cibaliu,bez opasnosti za gol Šibenčana, igra se uglavnom na sredini terena bez ikakvih šansi za oba protivnika

8'- prvi korener za Cibaliu, narančasti se uspješno obranili

6'- Šibenik u naletu, ali bez spretnosti u kaznenom prostoru

1' - Šibenik imao prvu poloušansu, izborio korner, sve je prošlo bez puno opasnoti za golmana Cibalie