Visoka pobjeda za kraj prvenstva: Košarkašice Šibenika bolje od Broda na Savi - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Košarka  •   OBJAVA: 31.03.2019, 21:17h   •

Idući vikend Final four Kupa

Visoka pobjeda za kraj prvenstva: Košarkašice Šibenika bolje od Broda na Savi

Facebook Naši Tići/arhiva Visoka pobjeda za kraj prvenstva: Košarkašice Šibenika bolje od Broda na Savi
OBJAVA 31.03.2019, 21:17h

Visokom pobjedom nad Brodom na Savi (94:56) košarkašice Šibenika zaključile su službene prvenstvene utakmice. A do definitivnog kraja sezone čeka ih još Kup Ružice Meglaj Rimac sljedećeg vikenda.

Po 24 koša postigle su obje ekipe u prvoj dionici igre, da bi na poluvremenu ekipa Stipe Bralića imala prednost od pet koševa.

Drugo je poluvrijeme zato bilo sjajno. U 20 minuta igre primili su Šibenčanke samo 17 koševa, a postigle čak 50.

Prednjačile su Marin s 20 koševa, Borić sa 17 koševa i 14 skokova, Chiabov s 15 koševa i 14 skokova.

Sezonu su šibenske košarkašice zaključile na omjeru 9:13. A sljedećeg ih vikenda očekuje završnica Kupa. Protivnik u polufinalu je domaćin Pula.

KLJUČNE RIJEČI:   košarka / ŽKK Šibenik /