Uvjerljiva pobjeda košarkašica Šibenika za prekid negativne serijeŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Košarka  •   OBJAVA: 04.02.2017, 21:05h   •

Na Baldekinu bolje od Croatije 2006

Uvjerljiva pobjeda košarkašica Šibenika za prekid negativne serije

arhiva/ŠibenikIN Uvjerljiva pobjeda košarkašica Šibenika za prekid negativne serije
OBJAVA 04.02.2017, 21:06h

Seriju poraza košarkašice Šibenika prekinule su u domaćoj utakmici protiv Croatije 2006. Nanijeli su im visok poraz, bilo je 84:49 za ekipu Linde Antić-Borak.

Prednost šibenskih košarkašica na kraju prve četvrtine bila je plus sedam (17:10). A do poluvremena ta je prednost narasla na + 23 (45:22).

U nastavku prednost je samo nastavila rasti, sve do konačnih +35 (84:49). S 22 koša i osam skokova Ana Vrsaljko bila je najefikasnija domaća igrača, dok su po 15 koševa zabile Periša (uhvatila i deset skokova), Strize i Borič.

U sljedećem kolu ŽKK Šibenik gostuje kod Broda na Savi.

KLJUČNE RIJEČI:   košarka / ŽKK Šibenik /