U nastavak sezone GKK Šibenka krenula porazom: Gorica još jednom uvjerljiva - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Košarka  •   OBJAVA: 07.01.2020, 21:21h   •

Odluka u trećoj četvrtini

U nastavak sezone GKK Šibenka krenula porazom: Gorica još jednom uvjerljiva

Šibenka/arhiva U nastavak sezone GKK Šibenka krenula porazom: Gorica još jednom uvjerljiva
OBJAVA 07.01.2020, 21:21h

Košarkaši GKK Šibenke i drugi su put u sezoni doživjeli poraz od Gorice. Nakon -24 na Baldekinu, ovog puta -19 u Velikoj Gorici. Bilo je 99:80 za domaći sastav.

Raspoloženi su igrači Edija Dželalije bili u prvoj četvrtini. Postigli su čak 26 koševa i imali šest koševa prednosti. Domaćini odgovaraju s još više postignutih koševa u drugoj četvrtini i na odmoru imaju malu prednost.

U trećoj četvrtini došlo je do zaostatka koji Šibenčani nisu nikako uspjeli anulirati. Stao im je šut, u šest minuta igre postigli su samo šest koševa i došlo je do velikog zaostatka kojega je domaća momčad sigurno sačuvala od kraja utakmice.

U šibenskim redovima najefikasniji su bili Vraneš s 15 i Vladović s 14 koševa. A prve minute upisao je i novak Jurković (četiri koša).

Gorica - GKK Šibenka 99:80 (20:26, 29:21, 24:11, 26:22)