Treća sreća za košarkašice Šibenika: Na Baldekinu uvjerljive protiv Podravac Giganta - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Košarka  •   OBJAVA: 20.10.2018, 18:46h   •

Prvo slavlje u sezoni

Facebook Naši Tići Treća sreća za košarkašice Šibenika: Na Baldekinu uvjerljive protiv Podravac Giganta
OBJAVA 20.10.2018, 18:46h

Košarkašice Šibenika u trećem prvenstvenom kolu stigle su do prve pobjede. Na Baldekinu su sa 63:38 pobijedile Podravac Gigant.

Gošće su u egalu bile samo nakon prve četvrtine – 13:13. Ostatak utakmice protekao je u dominaciji ekipe Stipe Bralića.

Do poluvremena stekli su 14 koševa prednosti, a prednost je nastavila rasti i u drugom poluvremenu. A valja naglasiti kako su Šibenčanke primile samo 16 koševa u 20 minuta drugog poluvremena.

Bruna Obratov s 22 koša bila je najefikasnija kod šibenskih košarkašica, a svakako vrijedi izdvojiti i učinak Antonije Chiabov koja je uz 12 koševa imala i 11 skokova.

KLJUČNE RIJEČI:   košarka / ŽKK Šibenik /