Težak poraz GKK Šibenke: Gorica odnijela bodove s Baldekina - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Košarka  •   OBJAVA: 11.10.2019, 22:58h   •

Prvi poraz u novoj sezoni

Težak poraz GKK Šibenke: Gorica odnijela bodove s Baldekina

Facebook GKK Šibenka Težak poraz GKK Šibenke: Gorica odnijela bodove s Baldekina
OBJAVA 11.10.2019, 22:58h

Košarkaši GKK Šibenke doživjeli su prvi poraz u novoj sezoni. Na Baldekinu ih je sa 82:58 pobijedila Gorica.

Visok domaći poraz za šibenske košarkaše u drugoj domaćoj utakmici. Nakon pobjeda nad Hermes Analiticom i gostujućom u Jazinama, momčad Mira Jurića nije uspjela ostati na stopostotnom učinku u otvaranju sezone.

Sesarova Gorica od druge je četvrtine zagospodarila terenom, vodili su u pojedinim trenucima vrlo uvjerljivo, dok su Šibenčani imali podosta problema u igri.

Držali su se koliko toliko u prvom poluvremenu, no, u nastavku gosti su se odvojili i sačuvali svoje pobjedu.

Gulin s 13 i Mileković s 12 koševa bili su najefikasniji u šibenskim redovima.

GKK Šibenka - Gorica 58:82 (17:14, 14:25, 11:19, 16:24)
Šibenik, dvorana na Baldekinu. Gledatelja 600.
Suci: Josip Radojković, Josip Jurčević, Frane Mjeda
GKK Šibenka: Cobb (3), Mileković (12), Šarić, Vuko (6), Gulin (13), Bašić, Z. Ivišić (3), T. Ivišić (2), Dašić (6), Nakić (5), Pleadin, Vladović (8). Trener: Miro Jurić.
Gorica: Macner, Majcunić (17), Petrović (3), Brzoja (6), Mašić (6), Miković, Papac (2), Vraneš (14), Babić (13), Vučić (7), Mazalin (9), Kapusta (5). Trener: Josip Sesar.

KLJUČNE RIJEČI:   košarka / GKK Šibenka /