Šibenčanke slavile na Višnjiku: Do prve pobjede vodile ih double-double Periša i StrizeŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Košarka  •   OBJAVA: 29.10.2017, 07:35h   •

Peto kolo Prve lige za košarkašice

Facebook ŽKK Šibenik Šibenčanke slavile na Višnjiku: Do prve pobjede vodile ih double-double Periša i Strize
OBJAVA 29.10.2017, 07:35h

Na gostovanju na zadarskom Višnjiku, u petom prvenstvenom kolu, košarkašice Šibenika upisale su prvu pobjedu u novoj sezoni. Sa 63:56 slavile su kod do ove utakmice neporaženih Zadranki.

Imale su domaće košarkašice prednost i na kraju prve i na kraju druge četvrtine, no, sjajno je ekipa Stipe Bralića odradila drugo poluvrijeme utakmice.

Dobile su i treću i četvrtu četvrtinu (14:21, 7:12) što im je donijelo važnu pobjedu za nastavak sezone. Najveći obol pobjedi dale su Strize s 22 koša, Periša koja je ponovno upisala double-double učinak – 21 koš i 13 skokova, te Tošić s osam koševa i deset skokova.

KLJUČNE RIJEČI:   košarka / ŽKK Šibenik / Klaudia Periša /