Prva domaća utakmica u godini i prva pobjeda: Na Baldekinu bolji od Zaboka - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Košarka  •   OBJAVA: 11.01.2020, 20:21h   •

Slavlje GKK Šibenke

Prva domaća utakmica u godini i prva pobjeda: Na Baldekinu bolji od Zaboka

Milan Balaban/arhiva Prva domaća utakmica u godini i prva pobjeda: Na Baldekinu bolji od Zaboka
OBJAVA 11.01.2020, 20:21h

Košarkaši GKK Šibenke vratili su se na pobjedničke staze. Povratkom na parket Baldekina, u prvoj domaćoj utakmici u 2020. godini, Šibenčani su s 81:70 pobijedili Zabok.

Bila je to neizvjesna i zanimljiva utakmica. U vrlo efikasnoj prvoj četvrtini prednost od tri poena na kraju četvrtine (26:23) bila je na šibenskoj strani.

Do odlaska u svlačionicu uspješniji su pak bili gosti, a najveće probleme Šibenčanima zadavao je Smajlagić. Plus dva (43:41) gosti su imali poslije 20 minuta igre.

Zagospodarili su domaći košarkaši terenom u trećoj četvrtini, a došli su i do dvoznamenkaste prednosti. No, nisu uspjeli prelomiti utakmicu, te su gosti uspjeli zaprijetiti.

Momčad Edija Dželalije nije dozvolila da se u potpunosti vrate u zadnjoj dionici igre, iskontrolirali su susret i sebi osigurali važne prvenstvene bodove.

Vraneš i Vuko ubacili su po 17, a Nakić i Vladović po 15 koševa.

GKK Šibenka - Zabok 81:70 (26:23, 15:20, 19:10, 21:17)