Poraz košarkašica Šibenika na Baldekinu: Mia Vukšić postigla 25 koševa - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Košarka  •   OBJAVA: 07.03.2020, 19:25h   •

Trešnjevka uspješnija

Poraz košarkašica Šibenika na Baldekinu: Mia Vukšić postigla 25 koševa

Milan Balaban Poraz košarkašica Šibenika na Baldekinu: Mia Vukšić postigla 25 koševa
OBJAVA 07.03.2020, 19:25h

Košarkašice Šibenika poražene su na Baldekinu od Trešnjevke u prvenstvenoj utakmici. Gošće su slavile rezultatom 92:77.

Neizvjesno je bilo u prvoj četvrtini, koju su gošće dobile s pola koša prednosti (23:22). Do poluvremena uspjele su malo povećati svoju prednost, na plus osam.

Treća četvrtina pripala je domaćoj ekipi, ali zaostatak je ekipa Stipe Bralića samo malo uspjela smanjiti uoči zadnje dionice igre. A tu su gošće pokazale zavidnu efikasnost što im je na kraju i donijelo dvoznamenkastu pobjedu.

Najefikasnija u šibenskim redovima s 25 koševa bila je Mia Vukšić, Silov je dodala 16, a Cigić 15 koševa.

U sljedećem kolu Šibenčanke gostuju kod Medveščaka u Zagrebu.

KLJUČNE RIJEČI:   košarka / ŽKK Šibenik /