Poraz košarkašica Šibenika kod Medveščaka: U prvoj četvrtini postigle samo četiri koša - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Košarka  •   OBJAVA: 23.03.2019, 20:11h   •

Loš ulazak u utakmicu

Facebook Naši Tići Poraz košarkašica Šibenika kod Medveščaka: U prvoj četvrtini postigle samo četiri koša
OBJAVA 23.03.2019, 20:11h

Košarkašice Šibenika poražene su sa 64:58 na gostovanju kod Medveščaka u Zagrebu. Vrlo skup bio je ulazak u utakmicu, odnosno prva četvrtina u kojoj su Šibenčanke postigle samo četiri koša.

Domaće su povele s 4:0, da bi gošće koševima Borić s linije slobodnih bacanja postigle svoje prve koševe na utakmici. Slijedi ogromna serija Medveščaka od 17:0, a Šibenčanke i dalje ne uspijevaju iz igre pogoditi baš ništa. Vukšić pogađa oba bacanja za 21:4 i to su jedini šibenski koševi u prvoj četvrtini, dok se Medveščak zaustavio na 27.

Krenuo je šut u drugoj četvrtini, prednost domaćina se smanjivala. Nastavila se smanjivati i u drugom poluvremenu, no, do potpunog preokreta Šibenčanke nisu mogle.

Borić s 19, Melendez sa 14 i Chiabov s 13 koševa bile su najefikasnije u šibenskim redovima.

U idućem kolu na Baldekin dolazi Brod na Savi.

Medveščak – Šibenik 64:58 (27:4, 14:18, 9:21, 14:15)

Medveščak: Petrak 10, Tepeš, Nimac, Tadić 14, Skorić 8, Vojtulek 8, Todorić 13, Strize 11, Leovac, Kolovrat, Livajušić. Trener: Braslav Turić.

Šibenik: Marin 3, Vukšić 9, Mihić, Chiabov  13, Melendez 14, Borić 19, Pavičić, Ćaleta, Dujić, Skrozić, Barišić. Trener: Stipe Bralić.

KLJUČNE RIJEČI:   košarka / ŽKK Šibenik /