Pale u zadnjoj četvrtini: Poraz košarkašica Šibenika kod Broda na Savi ŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Košarka  •   OBJAVA: 11.02.2017, 20:40h   •

Periša upisala novi double-double

Pale u zadnjoj četvrtini: Poraz košarkašica Šibenika kod Broda na Savi

arhiva/ŠibenikIN Pale u zadnjoj četvrtini: Poraz košarkašica Šibenika kod Broda na Savi
OBJAVA 11.02.2017, 20:40h

Košarkašica Šibenika doživjele su novi prvenstveni poraz. Domaćin, Brod na Savi slavio je sa 65:57, a pobjednik je odlučen u zadnjoj četvrtini.

Još jedna odlična partija Klaudije Periša (23 koša, 12 skokova) Šibenčankama nije pomogla da se kući vrate s pobjedom. Dobrim dijelom utakmice bile su u obećavajućoj situaciji, no, u završnici nisu uspjele doći do pobjede.

Pet koševa prednosti imala je ekipa Linde Antić-Borak na kraju prve četvrtine (18:13), a prednost su, doduše nešto manju, zadržale i na poluvremenu.

I u zadnju dionicu igre šibenske su košarkašice ušle s prednošću, no, nisu je uspjele zadržati. Domaće su košarkašice zabile deset koševa više i došle do slavlja.

Osim Periše, dvoznamenkasta je s 15 koševa bila Anđela Strize.

KLJUČNE RIJEČI:   košarka / ŽKK Šibenik / Linda Antić Borak /