Niz košarkašica Šibenika traje i dalje: U dramatičnoj završnici bolje od FSV-a - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Košarka  •   OBJAVA: 26.10.2019, 21:06h   •

Stopostotan učinak

Niz košarkašica Šibenika traje i dalje: U dramatičnoj završnici bolje od FSV-a

Facebook Naši Tići Niz košarkašica Šibenika traje i dalje: U dramatičnoj završnici bolje od FSV-a
OBJAVA 26.10.2019, 21:06h

Košarkašice Šibenika i dalje su na stopostotnom učinku u prvenstvu. Na Baldekinu su, u vrlo dramatičnoj utakmici u samoj završnici, stigle do pobjede nad riječkim FSV-om, iako su u jednom trenutku gubile i s 15 koševa razlike. Ekipa Stipe Bralića na kraju je slavila rezultatom 68:66.

U prvom dijelu gošće su bile preciznije, nakon deset minuta igre imali su vodstvo od 11:14. A na poluvremenu prednost je bila dvoznamenkasta

Šibenske košarkašice postigle su samo 23 koša u prvih 20 minuta igre, a identično toliko postigle su i u deset minuta treće četvrtine. Smanjile su zaostatak, da bi u završnici iščupale pobjedu.

Presudna je u tim završnim trenucima bila uloga Antonije Chiabov.  Dvije sekunde prije kraja, nakon što je blokirala napad gošći ispod svog koša, Chiabov je zabila koš i to nakon skoka u napadu za konačnih 68:66.

Puljić s 21 košem bila je prvo ime utakmice, Silov i Vukšić dodale su po 12 koševa.

U idućem kolu Šibenik na Baldekinu dočekuje dubrovačku Ragusu.

KLJUČNE RIJEČI:   košarka / ŽKK Šibenik /