Ništa od bodova u Slavoniji: GKK Šibenik poražen u završnici od Vrijednosnica - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Košarka  •   OBJAVA: 04.02.2019, 22:12h   •

Primili čak 104 koša

Ništa od bodova u Slavoniji: GKK Šibenik poražen u završnici od Vrijednosnica

OBJAVA 04.02.2019, 22:12h

Bez bodova vraćaju se košarkaši GKK Šibenika iz Slavonije, s gostovanja kod Vrijednosnica Osijek. Završnica je ponovno bila potpuno neizvjesna, ali nije bilo happy-enda za Šibenčane, domaćini su slavili rezultatom 104:95.

Vrlo efikasna utakmica s obje strane. Poslije deset minuta igre domaćin je bio u prednosti tri koša – 25:22.

Tek neznatno više domaći su košarkaši imali na poluvremenu, a zapaženu rolu u tim trenucima u šibenskom dresu odradio je Paić.

Imale su Vrijednosnice i dvoznamenkastu prednost, no, nisu se igrači Mira Jurića predali. Vratili su se u zadnjoj dionici igre, čak i preuzeli vodstvo. Imali su plus pet - 87:82. U završnih pet minuta utakmice Šibenčani su ušli s vodstvom, a onda, gotovo nevjerojatno, idućih više od četiri minute nisu uspjeli postići koša.

Domaćini su to iskoristili, preuzeli vodstvo, a na kraju stigli i do pobjede. Predvodili su ih Ihring s 28 i Malik s 15 koševa, dok su kod GKK Šibenik najefikasniji bili Paić (18), Bašić (18), Mileković (16), …

VROS Osijek- GKK Šibenik 104:95 (25:22, 22:20, 28:29, 29:24)
Suci: Siniša Herceg, Denis Hadžić, Antun Toni Reić.
VROS Osijek: Ihring (28), Mandić (14), Maskaljević, Boras, Bačić, Kordić, Perić (12), Abdul- Malik (15), Šango (10), Darling, Vrkić (1), Gospić (24).
GKK Šibenik: Mileković (16), Šarić, Vuko (13), Gulin, Bašić (18), Vlaić, Rajčić, Nakić (10), Korać (6), Slavica (14), Paić (18), Klepo.

KLJUČNE RIJEČI:   košarka / GKK Šibenik /