Neizvjesno kod Trešnjevke 2009: Košarkašice Šibenika ipak upisale poraz - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Košarka  •   OBJAVA: 10.02.2019, 21:08h   •

Prekinut niz

Neizvjesno kod Trešnjevke 2009: Košarkašice Šibenika ipak upisale poraz

Facebook Naši Tići Neizvjesno kod Trešnjevke 2009: Košarkašice Šibenika ipak upisale poraz
OBJAVA 10.02.2019, 21:08h

Prekinut je pobjednički niz košarkašica Šibenika. Poraz su im ove nedjelje na gostovanju nanijele igračice Trešnjevke 2009 koje su slavile rezultatom 67:63.

Minimalnu prednost, pola koša (20:19) imao je domaći sastav na isteku prve dionice igre. U drugom su četvrtini igračice Stipe Bralića bile nešto uspješnije te su s malom prednošću otišle na odmor.

Efikasnije su u nastavke bile domaće igračice koje su ponovno preuzele vodstvo, no bilo je ono minimalno. U zadnjoj četvrtini postignuto je ukupno samo 17 koševa: Trešnjevke je postigla devet, a Šibenčanke osam, pa su bodovi ostali domaćoj ekipi.

Najbolje u šibenskim redovima bile su Chiabov – 16 koševa i deset skokova, te Melendez – 19 koševa i sedam skokova.

Idući protivnik šibenskim košarkašicama je Zadar.

KLJUČNE RIJEČI:   košarka / ŽKK Šibenik /