Neizvjesna završnica, bez happy enda: Poraz košarkašica Šibenika na Višnjiku - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Košarka  •   OBJAVA: 23.02.2019, 21:30h   •

Prvenstveni susret

Neizvjesna završnica, bez happy enda: Poraz košarkašica Šibenika na Višnjiku

Facebook Naši Tići Neizvjesna završnica, bez happy enda: Poraz košarkašica Šibenika na Višnjiku
OBJAVA 23.02.2019, 21:30h

Nakon što su nedavno pobijedile Zadranke u Kupu Ružice Meglaj Rimac na Baldekinu, košarkašice Šibenika nisu uspjele još jednom doći do pobjede nad istim suparnikom, ovog puta u Zadru.

Plus četiri (18:14) imale su Zadranke nakon prvih deset minuta igre. A do poluvremena ekipa Stipe Bralića u potpunosti je anulirala domaće vodstvo, te se egalom (35:35) ušlo u drugo poluvrijeme.

Nastavila se neizvjesnost i u drugom poluvremenu. Domaće su košarkašice u nastavak ušle s plus četiri, no, susret je bio daleko od riješenog. U neizvjesnoj završnici ekipa Zadra ipak je bila koncentriranija i na kraju su stigli do pobjede, bilo je 67:63.

Šibenčanke su predvodile Vukšić s 19 koševa, Melendez sa 17 i Chiabov s deset koševa.

U sljedećem kolu šibenske košarkašice na domaćem terenu dočekuju dubrovačku Ragusu.

KLJUČNE RIJEČI:   košarka / ŽKK Šibenik /