Košarkašice Šibenika vratile se na pobjednički kolosijek: Slavile na Višnjiku ŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Košarka  •   OBJAVA: 23.11.2019, 19:59h   •

Double-double učinak Josipe Silov

Košarkašice Šibenika vratile se na pobjednički kolosijek: Slavile na Višnjiku

Facebook Naši Tići Košarkašice Šibenika vratile se na pobjednički kolosijek: Slavile na Višnjiku
OBJAVA 23.11.2019, 19:59h

Košarkašice Šibenika u petom su prvenstvenom kolu stigle do četvrte pobjede. Rezultatom 68:55 slavile su kod Zadranki na Višnjiku, uz double-double učinak Josipe Silov.

Već nakon prve četvrtine visoka je bila šibenska prednost. Ekipa Stipe Bralića postigla je čak 15 koševa više od domaćih – 12:27. A do poluvremena Zadranke su tek neznatno smanjile zaostatak.

Treća dionica igre ponovno je u znaku Šibenčanke koje su limitirale domaću ekipu na samo osam postignutih koševa. U zadnjoj četvrtini Zadranke su uspjele smanjiti zaostatak, ali ne i stići i ugroziti šibensku pobjedu.

Double-double učinak imala je Silov (21 koš, 12 skokova), malo je nedostajalo Katarini Puljić da bude na istom učinku (15 koševa, 8 skokova, 9 asistencija). Zadrankama nije pomogla briljantna Vrsaljko koja je imala 28 koševa i 15 skokova.

U sljedećem kolu šibenske košarkašice na Baldekinu dočekuju Plamen Požegu.

KLJUČNE RIJEČI:   košarka / ŽKK Šibenik /