Košarkaši GKK Šibenke pobijedili u prijateljskoj utakmici u Sokolani Ribolu Kaštela - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Košarka  •   OBJAVA: 05.09.2019, 06:25h   •

Vuko i Vladović najefikasniji

Facebook GKK Šibenka Košarkaši GKK Šibenke pobijedili u prijateljskoj utakmici u Sokolani Ribolu Kaštela
OBJAVA 05.09.2019, 06:26h

Košarkaši GKK Šibenke odigrali su prijateljsku pripremnu utakmicu protiv Ribole Kaštela. Upisali su pobjedu rezultatom 81:71.

Na kaštelanskoj Sokolani sjajna prva četvrtina Jurićeva sastava: zabili su čak 29 koševa, a primili samo 11. I druga je četvrtina protekla u šibenskoj dominaciji i vodstvu.

U drugom dijelu domaćini su malo uspjeli smanjiti rezultat, ali šibenska je pobjeda posve zaslužena.

Vuko s 20 i Vladović sa 17 koševa bili su najefikasniji u šibenskim redovima.