Juniori GKK Šibenika u polufinalu prvenstva Hrvatske protiv CedeviteŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Košarka  •   OBJAVA: 13.04.2016, 17:12h   •

Poraz od Cibone u zadnjem kolu

Juniori GKK Šibenika u polufinalu prvenstva Hrvatske protiv Cedevite

OBJAVA 13.04.2016, 17:12h

U zadnjem kolu poluzavršnog turnira Prvenstva Hrvatske, koji se igrao u Dubrovniku, juniori GKK Šibenika doživjeli su poraz od Cibone – 70:104. Ali, još i prije te utakmice, osigurali su plasman na Final four.

Nisu mladi šibenski košarkaši mogli do pobjede nad jakom Cibonom. Već nakon prvih deset minuta Zagrepčani su imali 12 koševa prednosti, a to su dodatno povećali u drugom poluvremenu.

Turnir je na kraju Cibona zaključila kao prva, GKK Šibenik je bio odmah iza, te su i jedni i drugi izborili nastavak natjecanja. A na Final fouru, domaćin kojega će se odrediti naknadno, protivnik momčadi Petra Maleša bit će Cedevita.

Za GKK Šibenik u Dubrovniku su igrali: L. Zorić, Šarić, Spahija, Pancirov, Gulin, Nakić, Skorić, Vlaić, Baljkas, Stojanović, Milikić, Paić i Škugor (V. Zorić, Buva i Šolić nisu igrali u Dubrovniku, ali su dio juniorskog rostera). Trener: Petar Maleš. Pomoćni trener: Miro Jurić.

KLJUČNE RIJEČI:  Košarka / GKK Šibenik / Petar Maleš /