Hrvatski dvoboj u NBA-u: Šarićevi Timberwolvesi nadigrali Lakerse Ivice Zubca - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Košarka  •   OBJAVA: 25.01.2019, 08:55h   •

Hrvatski dvoboj u NBA-u: Šarićevi Timberwolvesi nadigrali Lakerse Ivice Zubca

Facebook Hrvatski dvoboj u NBA-u: Šarićevi Timberwolvesi nadigrali Lakerse Ivice Zubca
PIŠE Š.I.
OBJAVA 25.01.2019, 08:55h

Šarićevi Minnesota Timberwolvesi pobijedili su noćas Los Angeles Lakerse u gostima 120:105 i došli do treće pobjede u nizu.

Dario Šarić je odigrao 20 minuta za Minnesotu, zabio je četiri koša i upisao šest skokova, jednu asistenciju i jednu ukradenu loptu.

Ivica Zubac je odigrao 21 minutu za LA Lakerse, zabio je 10 koševa i upisao osam skokova i jednu asistenciju.

Lakersi su vodili do sredine treće četvrtine, a onda su gosti prelomili susret i do kraja utakmice samo povećavali prednost.

KLJUČNE RIJEČI:   Dario Šarić /