GKK Šibenka opet na pobjedničkim stazama: Visoka pobjeda kod Hermes AnaliticeŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Košarka  •   OBJAVA: 14.12.2019, 22:09h   •

Double-double za debitanta Vraneša

GKK Šibenka opet na pobjedničkim stazama: Visoka pobjeda kod Hermes Analitice

Šibenka GKK Šibenka opet na pobjedničkim stazama: Visoka pobjeda kod Hermes Analitice
OBJAVA 14.12.2019, 22:09h

Košarkaši GKK Šibenke vratili su se na pobjedničke staze. Nakon tri uzastopna poraza ostvarili su pobjedu i to na gostovanju. Slavili su sa 88:62 kod Hermes Analitice uz odličnu partiju debitanta Ivana Vraneša.

Odmah u prvoj četvrtini pokazali su Šibenčani po što su došli u Zagreb. Ostvarili su visoku prednost, a u tim ih je trenucima predvodio razigrani Domagoj Šarić.

Prednost je nastavila rasti i u drugoj dionici igre, a dodatno se povećala u trećoj, pa je trener Dželalija veću minutažu pružio i najmlađim članovima svoje momčadi.

U konačnoj pobjedi od +26 prvo ime utakmice bio je Vraneš koji je ostvario double-double učinak (16 koševa i 15 skokova). Dvoznamenkasti po broju koševa bili su još Šarić, Vuko, Nakić, Vladović i Bašić.

Hermes Analitica- Šibenka 62:88 (14:29, 14:20, 11:24, 23:15)
Zagreb, košarkaški centar 'Dražen Petrović'.
Suci: Denis Hadžić (Pula), Krunoslav Peić (Slavonski Brod) , Jelena Tomić (Zagreb).
Hermes Analitica: Krstanović, Kordić (12) , Anzulović (4), Kalpić (10), Svoboda (3), Krajinović (2), Ljubičić (6), Stanić (2), Gazić, Rajić (19), Blažev (4).
Šibenka: Mileković (6), Šarić (15), Živković (2), Vuko (12), Gulin, Bašić (10), Vraneš (16), Nakić (12), Pleadin, Vlaić (3), Vladović (12).

KLJUČNE RIJEČI:   košarka / GKK Šibenka /