Četvrta uzastopna pobjeda košarkašica Šibenika, koševe zabijale samo četiri igračice - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Košarka  •   OBJAVA: 01.02.2020, 19:50h   •

Sve u znaku broja četiri

Facebook Naši Tići Četvrta uzastopna pobjeda košarkašica Šibenika, koševe zabijale samo četiri igračice
OBJAVA 01.02.2020, 19:50h

Košarkašice Šibenika stigle su do četvrte uzastopne pobjede. Na gostovanju su rezultatom 65:58 pobijedili FSV u Rijeci.

Kad je nova pobjeda šibenskih košarkašica u pitanju mogli bismo je poistovjetiti s brojem četiri. Jer upravo toliko traje posljednja serija ekipe Stipe Bralića, a dodatna zanimljivost je kako su se samo četiri igračice upisale u strijelce u utakmici na Kvarneru.

Vodstvo od 22:13 imale su šibenske košarkašice poslije deset minuta igre, a tek neznatno manje bilo je na poluvremenu.

Neizvjesnost se u utakmicu vratila u drugom dijelu, ali Šibenčanke nisu dozvolile Riječankama da dođu do preokreta, te su slavile s konačnih plus sedam.

Kako smo već spomenuli, samo su se četiri igračice Bralićeve ekipe upisale u strijelce: Silov je ubacila 21, Vukšić 20, Puljić 14, a Cigić deset koševa.

U sljedećem kolu šibenske košarkašice gostuju u Dubrovniku kod Raguse.

KLJUČNE RIJEČI:   košarka / ŽKK Šibenik /