Aktualne prvakinje bolje od šibenskih košarkašica na Baldekinu ŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Košarka  •   OBJAVA: 06.12.2015, 11:03h   •

Mlade domaće igračice izgubile čak 28 lopti

Aktualne prvakinje bolje od šibenskih košarkašica na Baldekinu

arhiva/ŠibenikIN Aktualne prvakinje bolje od šibenskih košarkašica na Baldekinu
OBJAVA 06.12.2015, 11:03h

Košarkašice Šibenika poražene su na Baldekinu u sedmom prvenstvenom kolu od aktualnih prvakinja Hrvatske, Medveščaka rezultatom 79:46.

Zagrepčanke su brzo stigle do prednosti. U efikasnoj prvoj četvrtini postigle su 29 koševa, a Šibenčanke 21 koš. Do poluvremena prednost gostujućih košarkašica je postala dvoznamenkasta.

U trećoj četvrtini ekipa Linde Antić Borak postigla je 13 koševa, a u zadnjoj dionici igre samo dva, pa su gošće na kraju slavile sa 33 koša razlike.

Mlada šibenska ekipa imala je čak 28 izgubljenih lopta, a najefikasnije u domaćim redovima bile su Periša s 19 i Božikov s 11 koševa.

KLJUČNE RIJEČI:  A 1 košarkaška liga / Košarka / ŽKK Šibenik / Linda Antić Borak /