Uspješan nastup na Grobničan kupu: Karataši Šibenika osvojili 15 medalja - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Borilački ...  •   OBJAVA: 08.10.2018, 09:38h   •

U Rijeci

Uspješan nastup na Grobničan kupu: Karataši Šibenika osvojili 15 medalja

OBJAVA 08.10.2018, 09:38h

Karate klub Šibenik 1066 zabilježio je uspješan nastup na međunarodnom turniru u Rijeci. Naime, u nedjelju se u sportskoj dvorani Mavrinci, u organizaciji karate kluba Grobničan, okupilo 450 natjecatelja iz 42 kluba iz 4 države. Među njima i 12 šibenskih boraca koji su uz 5 izborenih finala osvojili zavidnu kolekciju od čak 15 odličja u različitim uzrasnim kategorijama