Uspjeh drniških karataša u Karlovcu: Srebro za Jukicu, bronce za Strunju i Dželaliju - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Borilački ...  •   OBJAVA: 17.09.2017, 21:10h   •

14. karate open turnir

Š. I. Uspjeh drniških karataša u Karlovcu: Srebro za Jukicu, bronce za Strunju i Dželaliju
OBJAVA 17.09.2017, 21:10h

U Karlovcu je ovog vikenda održan 14. karate open turnir. Turnir je okupio 280 natjecatelja iz 38 klubova i tri države. Nastupili su i drniški karataši koji su postigli vrijedne rezultate.

Ana Marija Jukica je u kategoriji mlađih kadetkinja, u briljantnom nastupu osvojila srebro. Marko Strunje je u teškoj kategoriji učenika izborio broncu, a David Zoričić je u disciplini kata također osvojio broncu.

Marta Dželalija je izgubila u borbi za medalju od puno iskusnije natjecateljice.

Ovo je bilo prvo natjecanje poslije ljetne pauze za Karate klub "Drniš".

KLJUČNE RIJEČI:  Karate / Karate klub Drniš /