Šibenčanka Lana Duilo juniorska prvakinja Hrvatske u boksu! - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Borilački ...  •   OBJAVA: 10.03.2020, 11:52h   •

Članica Kickboxing kluba Petar Krešimir IV.

Šibenčanka Lana Duilo juniorska prvakinja Hrvatske u boksu!

OBJAVA 10.03.2020, 11:52h

Članica Kickboxing kluba Petar Krešimir IV. Lana Duilo nastupila je na državnom prvenstvu u boksu za boksačice i mlađe seniore koje se održalo od 5.3. do 7.3. u Splitu, te je ostvarila odličan rezultat.

Osvojila je prvo mjesto u juniorskoj konkurenciji u kategoriji do 63 kg i tako postala juniorska prvakinja Hrvatske u tom uzrastu.

U prvom meču svoju protivnicu pobijedila je tehničkim nokautom u 3. rundi, a u finalu je pobijedila na bodove.

- Nakon lanjskog osvajanja titule u kadetskoj konkurenciji sad je državna prvakinja u juniorskom uzrastu i pred njom je lijepa boksačka karijera – kaže Lanin trener Joško Sunara.

KLJUČNE RIJEČI:   kickboxing / Kickboxing klub Petar Krešimir IV. / Lana Duilo /