Odlični rezultati karataša Šibenika 1066 u Mostaru, Bruna Cvitanović najbolja seniorka turnira - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Borilački ...  •   OBJAVA: 11.11.2018, 21:38h   •

Pripremni turnir za PH

Odlični rezultati karataša Šibenika 1066 u Mostaru, Bruna Cvitanović najbolja seniorka turnira

OBJAVA 11.11.2018, 21:38h

U Mostaru je 11.11.2018. održan prvi Mostar open koji je okupio 450 natjecatelja u svim uzrasnim kategorijama. Na natjecanju su nastupili natjecatelji karate kluba Šibenik 1066, te ostvarili odlične rezultate, a posebno priznanje dobila je Bruna Cvitanović koju je organizator proglasio najboljom seniorkom turnira.

Bruna je odličnim nastupom izborila prvo mjesto u kategoriji seniorke open, a zlatne medalje također su osvojili Karlo Ramljak (mlađi kadeti), Luka Durbić (mlađi kadeti) i Luka Stošić (kadeti).

Srebrne medalje osvojili su Luka Durbić (učenici), Mile Matić (mlađi kadeti), Ante Musić (kadeti) te Lucija Mileta (juniorke).

Brončane medalje osvojili su Nardo Vladić (kadeti,juniori),  Luka Stošić (juniori), Lucija Mileta (kadetkinje) i Bruna Cvitanović (juniorke).

- Bio je ovo zadnji u nizu pripremnih turnira pred državno prvenstvo za kadete, juniore i mlađe seniore koje se održava u Rijeci (17. i 18. studenog) gdje se također nadamo nekom odličju – poručuju iz kluba.

KLJUČNE RIJEČI:  Karate / Karate klub Šibenik 1066 /