Mladi šibenski judaši doma donijeli tri medalje s međunarodnog 'Salona open' natjecanjaŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Borilački ...  •   OBJAVA: 27.05.2018, 19:20h   •

Samo naprijed, ekipa!

Mladi šibenski judaši doma donijeli tri medalje s međunarodnog 'Salona open' natjecanja

PIŠE I.Š.
OBJAVA 27.05.2018, 19:20h

Osvojivši tri odličja u velikoj konkurenciji, sjajne rezultate ostvarili su mladi članovi Judo kluba Šibenik na jučerašnjem međunarodnom turniru 'Salona Open' u Solinu.

U konkurenciji od 60 klubova iz 12 zemalja te preko 700 natjecatelja, šibenskih pet boraca pod vodstvom trenera Saše Kneza i Marka Škugora osvojili su tri odličja.

Roko Lokas u kategoriji od 10  do 46 kilograma okitio se brončanom medaljom, Luca Lokas u kategoriji 12 do 32 kilograma bila je brončana kao i Andrija Vlahov u istoj kategoriji, dok su Filip Knez i Matej Iljadica osvojili peto i sedmo mjesto.

- Ove medalje samo su potvrda uspjeha koje djeca Judo kluba Šibenik nižu u ovoj sezoni te se fond osvojenih odličja od početka godine podigao na čak 24 medalje. Mlade 'Judoke' nastavljaju s marljivim radom za nadolazeće turnire i poručuju da dobrim uspjesima nije kraj – zadovoljno su kazali u Judo klubu Šibenik.

KLJUČNE RIJEČI:  Judo klub Šibenik /