Kninske taekwondoistice osvojile pregršt medalja na kadetskom prvenstvu Hrvatske u Omišu - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Borilački ...  •   OBJAVA: 16.06.2018, 18:59h   •

Fantastičan rezultat

Kninske taekwondoistice osvojile pregršt medalja na kadetskom prvenstvu Hrvatske u Omišu

PIŠE Š.I.
OBJAVA 16.06.2018, 18:59h

Članice Taekwondo kluba DIV Knin danas su u Omišu na kadetskom prvenstvu Hrvatske osvojile tri medalje i ekipno drugo mjesto među 273 natjecateljice iz 64 kluba.

Kristina Jakovljević u kategoriji do -47 kg osvojila je zlato sa 4 pobjede, a zlatnim odličjem u kategoriji +59 kg okitila se i Petra Batić s također četiri pobjede.

Elizabeto Krišto sa dvije pobjede i porazom od kasnije prvakinje Hrvatske osvojila je brončano odličje. Ovaj put Lea Grbavac nije imala sreće i koncentracije izgubila je u prvom kolu rezultatom

U nedjelju će nastupiti juniori Mateo Pratljačić, Antonio Davidović i Josip Teskera.