Drniški karataši na Kupu Dalmacije: Osvojili pet odličja - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Borilački ...  •   OBJAVA: 15.03.2017, 21:48h   •

Uspješan nastup na turniru

Drniški karataši na Kupu Dalmacije: Osvojili pet odličja

Š. I. Drniški karataši na Kupu Dalmacije: Osvojili pet odličja
OBJAVA 15.03.2017, 21:48h

Članovi Karate kluba Drniš nastupili su na 'Kupu Jadrana', jakom međunarodnom natjecanju s dugogodišnjom tradicijom, ujedno jednom od najstarijih karate turnira u Hrvatskoj (po prvi put održan je 1968. godine).

Natjecanje je održano u športskom centru Gripe, u organizaciji karate kluba Sokol iz Splita.

U konkurenciji preko 500 natjecatelja iz 43 kluba, iz tri države, članovi Karate kluba Drniš osvojili su tri zlatne, jednu srebrnu i jednu brončanu medalju.

Zlatom su se okitili Karlo Ramljak (učenici do 30 kilograma), Šimun Dželalija (učenici do 34 kilograma) i Anamarija Jukica (učenice do 36 kilograma).

Ema Puljić kod juniorki, kate, bila je srebrna, a Mateo Perišić osvojio je brončanu medalju kod juniora do 61 kilograma.

KLJUČNE RIJEČI:  Karate / Karate klub Drniš /