Vaterpolisti Solarisa slavili u Kotoru: Već u prvom poluvremenu slomili otpor Cattara - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Vaterpolo  •   OBJAVA: 08.03.2018, 05:26h   •

Zahuktali se Šibenčani

Facebook VK Solaris Vaterpolisti Solarisa slavili u Kotoru: Već u prvom poluvremenu slomili otpor Cattara
OBJAVA 08.03.2018, 05:26h

Nakon prošlotjedne domaće pobjede protiv Valjeva, vaterpolisti Solarisa stigli su do još jednog slavlja. Ovog puta na gostovanju, s 14:9 pobijedili su Cattaro u Budvi.

Pelicarić i Rak Šibenčanima su donijeli početno vodstvo od 2:0. Domaćini tada prvi put poentiraju, ali šibensku prednost povećava Kinturashvili. Do kraja četvrtine Pelicarić i Solarisov Gruzijac postigli su po još jedan gol za vodstvo od 5:3.

Domaćin prvi zabija u drugoj četvrtini, a na pravi način uzvraćaju Vlahović, Petković,  još jednom Pelicarić, te Šparada za vodstvo od 9:4 na poluvremenu. Visoko vodstvo momčad Renata Vrbičića znala je sačuvati u drugom poluvremenu.

Na prvi gol u drugom dijelu Cattara odgovaraju Vlahović i Koprčina za 6:11. Do kraja treće četvrtine pao je još samo jedan gol i to raspoloženog Vlahovića za 6:12 uoči zadnje četvrtine.

Bilo je to rutinsko odrađivanje posla. Golove su još postigli Kinturashvili i Rak za konačnih 9:14.

Po tri gola u novoj pobjedi postigli su Vlahović, Kinturashvili i Pelicarić, dva gola Rak, a po jedan Petković, Koprčina i Šparada.

U subotu u Crnici, u 19 sati, Šibenčani će ugostiti Medveščak.

KLJUČNE RIJEČI:  Triglav jadranska vaterpolo liga / Vaterpolo / VK Solaris /