Solaris tri četvrtine bio u igri, pa u zadnjoj dionici primio sedam golova - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Vaterpolo  •   OBJAVA: 21.01.2018, 22:13h   •

Deveto kolo A2 Triglav lige

Solaris tri četvrtine bio u igri, pa u zadnjoj dionici primio sedam golova

Milan Balaban/arhiva Solaris tri četvrtine bio u igri, pa u zadnjoj dionici primio sedam golova
OBJAVA 21.01.2018, 22:13h

Vaterpolisti Solarisa poraženi su s 15:7 u devetom kolu A2 Triglav lige, na gostovanju kod Vojvodine. A sve do početka četvrte dionice igre bili su u malom zaostatku. Kraj utakmice dočekali su bez dvojice igrača – Kinturashivili je isključen bez prava zamjene, a tri isključenja imao je Bulat.

Rezultatom 3:3 završena je prva četvrtina. Četiri gola postigli su domaćini u drugoj, a Šibenčani samo jedan. No, treća dionica odlazi na stranu Vrbičićeva sastava koji u zadnju dionicu igre ulazi sa samo minus jedan.

No, tu primaju sedam golova, ostaju bez dvojice igrača, pa prednost Vojvodine konstantno raste, sve do konačnih plus osam – 15:7.

Tri je gola u redovima Solarisa postigao Pelicarić, dva Vlahović, a po jedan Petković i Kinturashvili.

KLJUČNE RIJEČI:  Vaterpolo / VK Solaris /