Poraz na otvaranju sezone: Vaterpolisti Solarisa bez šansi u Srbiji :: ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Vaterpolo  •   OBJAVA: 07.10.2017, 21:22h   •

Šabac uvjerljiv

Poraz na otvaranju sezone: Vaterpolisti Solarisa bez šansi u Srbiji

arhiva Poraz na otvaranju sezone: Vaterpolisti Solarisa bez šansi u Srbiji
OBJAVA 07.10.2017, 21:22h

Porazom od 7:2 na gostovanju kod Šapca vaterpolisti Solarisa krenuli su u novu sezonu A2 Triglav vaterpolske lige.

Domaćin je poveo s 2:0, a za 2:1 na kraju četvrtine poentirao je iskusni Komadina. U drugoj četvrtini Šabac je zabio nova tri gola, a Šibenčani jednog – Pelicarić.

U drugom poluvremenu momčad Renata Vrbičića ostala je bez gola, dok su domaćini postigli po gol u svakoj četvrtini za konačnih 7:2.

KLJUČNE RIJEČI:  Vaterpolo / VK Solaris /