Minimalan poraz vaterpolista Solarisa u Nišu: Opet kobna zadnja četvrtina - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Vaterpolo  •   OBJAVA: 03.02.2018, 21:55h   •

Četiri gola Vlahovića

Minimalan poraz vaterpolista Solarisa u Nišu: Opet kobna zadnja četvrtina

Marijana Šparada Minimalan poraz vaterpolista Solarisa u Nišu: Opet kobna zadnja četvrtina
OBJAVA 03.02.2018, 21:55h

Vaterpolisti Solarisa poraženi su s 9:8 na gostovanju kod Naisa u 11. kolu A2 Triglav vaterpolske lige.

Poveli su Šibenčani golom Andrije Vlahovića. Domaćin uzvraća s dva uzastopna gola, a za 2:2 na kraju prve četvrtine precizan je ponovno Vlahović. Treći Vlahovićev gol bio je u drugoj četvrtini, a bio je to ujedno i jedini gol u tom razdoblju igre, pa su Šibenčani imali vodstvo na poluvremenu.

Domaćini iz Niša izjednačuju na 3:3, a Solaris odgovara golovima Petkovića i Kinturashvilija za vodstvo od 5:3. I na kraju treće četvrtine Šibenčani imaju plus dva (8:6). Postigli su pet golova, a osim Petkovića i mladog Gruzijca zabijali su još Komadina, Vlahović i još jednom Kinturashvili.

U zadnjoj četvrtini Solaris je ostao bez postignutog gola. Domaćin je zabio 3 za 9:8, a momčad Renata Vrbičića imala je na kraju dva napada za bolji rezultat. No, domaći vratar Lazić bio je nesavladiv, susret je završio s ukupno 17 obrana.

KLJUČNE RIJEČI:  VK Solaris /