Druga pobjeda vaterpolista Solarisa: U Crnici 'razbili' Valjevo - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Vaterpolo  •   OBJAVA: 04.03.2018, 20:58h   •

14. kolo A2 Triglav lige

Druga pobjeda vaterpolista Solarisa: U Crnici 'razbili' Valjevo

Milan Balaban Druga pobjeda vaterpolista Solarisa: U Crnici 'razbili' Valjevo
OBJAVA 04.03.2018, 20:58h

Vaterpolisti Solarisa ove su nedjelje na svom bazenu u Crnici stigli do druge prvenstvene pobjede. S visokih 17:10 pobijedili su Valjevo.

Po četiri pogotka postigli su i jedni i drugi u prvoj četvrtini. A do poluvremena Šibenčani su osigurali jedan gol prednosti.

U trećoj dionici igre sve je riješeno. Fantastična igra Vrbičićeva sastava koji je čak sedam puta zatresao mrežu gostiju i tako sebi trasirao put prema pobjedi.

Po četiri gola za Solaris postigli su Vlahović i Petković, po dva Koprčina, Bulat i Pelicarić, te po jedan Kinturashvili, Komadina i Štrkalj.

U sljedećem kolu Šibenčani gostuju kod Cattara.

KLJUČNE RIJEČI:  VK Solaris /