Još jedan okršaj Hrvata otišao Bogdanoviću iako je Šarić igrao puno bolje - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Sport  •   OBJAVA: 14.03.2018, 09:34h   •

Još jedan okršaj Hrvata otišao Bogdanoviću iako je Šarić igrao puno bolje

Screenshot Još jedan okršaj Hrvata otišao Bogdanoviću iako je Šarić igrao puno bolje
PIŠE V.B.
OBJAVA 14.03.2018, 09:34h

NBA utakmice u kojima igraju hrvatski košarkaši, a pogotovo Dario Šarić, u Hrvatskoj se prate više od nekih domaćih utakmica. Novi okršaj najboljih hrvatskih košarkaša završio je sinoć pobjedom Indiana Pacersa protiv Philadelphia 76ersa 101:98, ali Dario Šarić imao je puno bolju večer od Bojana Bogdanovića.

Dario Šarić je u 32 minute na parketu upisao 18 koševa, 3 skoka i 3 asista. Od Šibenčanina je samo Embiid zabio više, najbolji igrač utakmice ostvario je double-double s 29 koševa, 12 skokova i 4 asistencije, a 76ersima za pobjedu nije bio dovoljan ni triple-double Simmonsa (10 koševa, 10 asista, 13 skokova).

Bogdanović je imao katastrofalnu šutersku večer, igrao je 26 minuta i skupio samo 2 poena, 5 skokova i 3 asista. Iz igre je šutirao 1/11, za tricu 0/5, a nije pogodio niti jedino slobodno bacanje. No u posljednjoj sekundi izborio se za loptu i tako obranio pobjedu Pacersa.

Indiana je do pobjede stigla na krilima Turnera (25 koševa) i Younga (19 koševa, 10 skokova).

KLJUČNE RIJEČI:   košarka / NBA / Dario Šarić / Bojan Bogdanović /