Dišpetovci na turniru sv. Mihovil osvojili čak 10 medalja :: ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Sport  •   OBJAVA: 26.09.2017, 12:16h   •

Na Šubićevcu

Dišpetovci na turniru sv. Mihovil osvojili čak 10 medalja

GK Dišpet Dišpetovci na turniru sv. Mihovil osvojili čak 10 medalja
PIŠE V.B.
OBJAVA 26.09.2017, 12:16h

U OŠ Petra Krešimir IV na Šubićevcu u nedjelju je održan 4. po redu međunarodni turnir Sv. Mihovil u organizaciji gimnastičkog kluba Dišpet, na kojem je nastupilo 16 klubova iz Slovenije, Bosne, Rijeke, Slavonskog Broda, Karlovca, Zagreba , Samobora, Splita ​, Solina i Dubrovnika.

Na turniru je nastupilo 197 natjecatelja i natjecateljki u muškoj i ženskoj sportskoj gimnastici,

U kategoriji C mlađih juniorki Lucija Vlahov je osvojila 3. mjesto, a u kategoriji C juniorki Anja Relja, Lea Relja, Nika Guina i Lucija Gradiška osvojile su ekipno 3. mjesto.

U kategoriji A mlađi kadeti Roko Zorić osvojio je 1. mjesto, a Frane Aužina 7. mjesto.

U istoj kategoriji pojedinačno po spravama Roko Zorić osvojio je čak šest medalja; na parteru 3. mjesto, preskok 2 . mjesto, konj s hvataljkama 2. mjesto, ruče 2. mjesto, karike 2. mjesto, preča 3. mjesto.

Ekipa Dišpeta osvojila je i 2. mjesto u kategoriji A mlađi kadeti.

KLJUČNE RIJEČI:  GK Dišpet / Turnir sv.Mihovil /