Ostali sportovi  •   OBJAVA: 11.10.2017, 06:18h   •

Sudjelovali u svim disciplinama

Šibenski triatlonci vrlo uspješno su odradili natjecanje na Viru

Facebook Šibenski triatlonci vrlo uspješno su odradili natjecanje na Viru
OBJAVA 11.10.2017, 06:20h

U nedjelju na otoku Viru u organizaciji Triatlon kluba Split je održano zadnje ovosezonsko natjecanje koje se boduje za Kup Hrvatske. Članovi Triatlon kluba Šibenik su sudjelovali u svim natjecateljskim disciplinama koja su bila na programu taj dan.

Marijana Martinović se po prvi put natjecala u super sprint kategoriji koja se sastoji od 375 metara plivanja, 10 kilometara bicikle i 2,5 kilometara trčanja i osvojila je ukupno 35. mjesto, a u kategoriji veteranke 2 drugo mjesto s rezultatom 1:07:27.

U uličnoj utrci na pet kilometara Ekrem Đabija osvaja ukupno osmo mjesto, a u kategoriji veterani 3 prvo mjesto s rezultatom 19:55. Aurelia Murer osvaja ukupno 25. mjesto, a u kategoriji seniorke 2 peto mjesto s rezultatom 26:20.

U olimpijskom triatlonu Dino Belakušić ukupno osvaja 13. mjesto, a u kategoriji M35 – drugo mjesto s rezultatom 2:12:52. Nakon točno godinu dana od zadnjeg triatlona i to bas na otoku Viru, nastupa Goran Perica i osvaja 14. mjesto u kategoriji M35-treće mjesto s rezultatom 2:12:53.

Ante Gelineo je završio ukupno 23. i u kategoriji M30 – četvrto mjesto s rezultatom 2:22:25, Ivica Vranković je završio utrku na 37. mjestu i u kategoriji M35 -  deveto mjesto s rezultatom 2:41:51 i kao šlag na kraju MATE GRGAS BILE kojemu je ovo završeni prvi olimpijski triatlon, on je završio je utrku za 3:21:36.

KLJUČNE RIJEČI:  triatlon / Triatlon klub Šibenik /