Nogomet  •   OBJAVA: 12.08.2017, 20:16h   •

Remi u generalki na Stanovima

Zadrani poveli autogolom u otvaranju utakmice, Celić iz slobodnjaka izjednačio

Facebook NK Zadar Official Zadrani poveli autogolom u otvaranju utakmice, Celić iz slobodnjaka izjednačio
OBJAVA 12.08.2017, 20:16h

U posljednjoj pripremnoj utakmici, pred početak nove drugoligaške sezone, nogometaši Šibenika odigrali su 1:1 protiv Zadra na Stanovima. Treći je to remi ovo ljeto, uz četiri pobjede, pa će narančasti bez poraza u prijateljskim utakmicama krenuti u prvenstvene okršaje.

U ranoj fazi zadarske utakmice Šibenik se našao u zaostatku: domaćini su izveli korner, a I. Stanić je zatresao vlastitu mrežu. Nije bilo puno prilika u prvih 45 minuta, a narančasti svoju najbolju nisu iskoristili u 18. minuti, šut Pongračića završio je tik uz stativu.

U nastavku bolja igra Šibenika koji je imao dosta prilika, ali ih nije uspio iskoristiti. Najbolje su imali Pongračić, Brekalo, Maleš i Celić, no, nije bilo preciznosti ili su domaći vratari te udarce zaustavljali. Ali u 60. minuti nisu mogli zaustaviti odličan slobodan udarac Celića kojim je izjednačio na 1:1.

Momčad Zorana Slavice sad se u potpunosti okreće pripremi za prvo prvenstveno kolo i gostovanje u Lučkom.

ZADAR – ŠIBENIK 1:1 (1:0)