Razočaranje na startu: Dugopolje iskoristilo prekide i šibenske greške i promašaje - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Nogomet  •   OBJAVA: 10.03.2018, 17:25h   •

Loš ulazak u proljeće

Milan Balaban Razočaranje na startu: Dugopolje iskoristilo prekide i šibenske greške i promašaje
OBJAVA 10.03.2018, 17:25h

Nisu nogometaši Šibenika dobro krenuli u proljetni dio sezone. Poraženi su s 2:0 kod Dugopolja koje je iskoristilo šibenske promašaje, ali i greške.

Prvi prijete Šibenčani preko Maleša, pored gola. Pokušao je i Roca, neprecizno. Domaćin, osim dva kornera, u prvom dijelu prijeti samo u 21. minuti: Prtajin pogađa vanjski dio mreže. Četiri minute kasnije sreća je okrenula leđa Šibeniku: Alispahić je odapeo iz daleka i dobro uzdrmao prečku.

Do kraja prvog dijela dvije prijetnje Šibenika: nisu iskoristili grešku domaćeg vratara, a još bolju priliku nije iskoristio Kukec u 33. minuti.

Na otvaranju drugog dijela, poslije kornera, domaći kapetan pucao je glavom, no, nije pogodio cilj. U 67. minuti nova 100%-na šansa za Šibenik: Celić je spustio glavom za Okechukwua, ali on nije uspio zahvatiti loptu.

A onda u 71. minuti prva lopta u šibenskoj mreži: Baima je izveo prekid, loša reakcija obrane, ne i Jandreka koji se najbolje snalazi i šokira Šibenčane. Samo šest minuta kasnije novi gol, opet prekid, gužva, izbijala se lopta u nekoliko navrata, ali suci su označili da je prešla crtu i domaćin je poveo s 2:0.

Pokušali su Šibenčani, uveo je Perković Princea, Španju i Banića, no, domaćini nisu kapitulirali.

Razočaranje u šibenskim redovima nakon utakmice. Prilika za nove bodove je srijeda i domaća utakmica protiv Novigrada.

DUGOPOLJE - ŠIBENIK 2:0 (0:0)