Prva pobjeda nogometaša Šibenika: Trica Zagori, strijelci Celić, Španja i Perica - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Nogomet  •   OBJAVA: 04.02.2018, 19:01h   •

Druga pripremna utakmica

Prva pobjeda nogometaša Šibenika: Trica Zagori, strijelci Celić, Španja i Perica

OBJAVA 04.02.2018, 19:01h

Nogometaši Šibenika pobijedili su na Šubićevcu Zagoru s 3:0 u drugoj pripremnoj utakmici. Strijelci su bili Luka Celić, Toni Španja i Ivan Perica.

Nakon poraza od Zadra na Šubićevcu (1:2), Šibenčani su na umjetnoj travi Šubićevca ugostili trećeligaša s Borovišta čije su redove prorijedile bolesti.

Ni Šibenik nije bio u kompletnom sastavu: zbog lakših ozljeda utakmicu su preskočili Perica Šare i Marko Brekalo, kao i Luka Fuštin koji je još na štakama, odnosno mladi Domagoj Galešić koji se ozlijedio na treningu prije nekoliko dana.

Tek što je utakmica krenula Crni su poveli: jednu dubinsku loptu Celić je odlično iskoristio i lobom prebacio vratara Vukića za početno vodstvo. Do kraja prvih 45 minuta mreža gostiju zatresla se još jednom: uigrana akcija domaćih, Pecolaj je s desne strane ubacio, a povratnik Španja zatresao mrežu.

Lopta je, očekivano, bila puno više u domaćem posjedu. Zagora je, pak, jedinu priliku imala pred kraj poluvremena kad su zatresli okvir gola.

U nastavak je Perković poslao momčad s tri izmjene, a onda je, desetak minuta kasnije promijenio sve startere. Izuzetak je samo Roca koji je čitavih 90 minuta odigrao na stoperskoj poziciji.

A jedini gol u nastavku pao je u 57. minuti. Agilni Prince prošao je lijevom stranom, ubacio u sredinu, izbačena lopta stigla je do Ivana Perice koji lijepo puca i šalje je u Vukićevu mrežu za konačnih 3:0.

Sljedećeg vikenda Šibenčane čeka dvostruki program: utakmice protiv Solina, odnosno mađarskog Kaposvara.

ŠIBENIK – ZAGORA 3:0 (2:0)