Drugi poraz nogometaša Šibenika: Solin slavio golovima iz slobodnih udaraca - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Nogomet  •   OBJAVA: 10.02.2018, 17:25h   •

U nedjelju protiv Kaposvara

Drugi poraz nogometaša Šibenika: Solin slavio golovima iz slobodnih udaraca

arhiva Drugi poraz nogometaša Šibenika: Solin slavio golovima iz slobodnih udaraca
OBJAVA 10.02.2018, 17:25h

Nogometaši Šibenika doživjeli su još jedan poraz u pripremama. Na gostovanju pored Jadra, na izrazito teškom terenu, po vjetrovitom vremenu, domaćin Solin slavio je s 2:0. Oba pogotka postigli su iz slobodnih udaraca.

Perković je svoje igrače podijelio u dvije momčadi, 11 igrača odigralo je čitav susret u Solinu, dok će drugih 11 igrati u nedjelju na Šubićevcu protiv Mađara.

Na travnjak je tako strateg Šibenika poslao momčad sa standardnim stoperskim parom Vukorepa – Šare, dok je lakše ozlijeđenog Pecolaja na boku zamijenio Roca. Na lijevoj strani igrao je Musa. Bulat i Alispahić bili su zadnji vezni, trojac ispred njih Okechukwu, Španja i Kukec, te u napadu Celić.

Domaćin je poveo u 10. minuti eurogolom Svaline iz slobodnog udarca. Drugi gol pao je na identičan način, iz slobodnog udarca, samo s nešto veće udaljenosti. Strijelac je ovog puta bio Kapetanović, a igrala se 54. minuta.

Poraz u Solinu drugi je poraz narančastih ove zime. Na premijeri ih je pobijedio Zadar s 2:1, da bi potom Šibenčani s 3:0 pobijedili Zagoru. Nedjelja donosi novu utakmicu: na Šubićevac stiže mađarski Kaposvar (15 sati).

SOLIN – ŠIBENIK 2:0 (1:0)
Strijelci: Svalina 10', Kapetanović 54'
ŠIBENIK: Žitnjak, Roca, Vukorepa, Šare, Musa, Bulat, Alispahić, Okechukwu, Španja, Kukec, Celić. Trener: Borimir Perković.

KLJUČNE RIJEČI:   nogomet / HNK Šibenik / Borimir Perković /