Poraz šibenskih košarkašica: Bodove s Baldekina odnijele Zadranke - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Košarka  •   OBJAVA: 08.03.2018, 05:47h   •

Minus deset

Poraz šibenskih košarkašica: Bodove s Baldekina odnijele Zadranke

Facebook Naši Tići Poraz šibenskih košarkašica: Bodove s Baldekina odnijele Zadranke
OBJAVA 08.03.2018, 05:47h

Košarkašice Šibenika poražene su na svom Baldekinu u prvenstvenom susretu od Zadranki. Bilo je 74:64 za gostujući sastav.

Imale su gošći vodstvo od osam koševa (19:11) na kraju prvih deset minuta igre. Ali do poluvremena Šibenčanke su se gotovo u potpunosti vratile u egal.

Neizvjesnost se nastavlja i u trećoj četvrtini, a gošće u dionicu odluke ulaze s pola koša prednosti. Tu su se raspucale, postigle 23 koša, a Šibenčanke 16, pa su bodovi otišli u Zadar.

Periša je ponovno imala double-double učinak (14 koševa i deset skokova), 15 je ubacila Strize, a deset Vukšić.

KLJUČNE RIJEČI:   košarka / ŽKK Šibenik /