Borilački ...  •   OBJAVA: 11.09.2017, 06:31h   •

Sudjelovalo oko 800 natjecatelja

Šibenski karataši otvorili sezonu u Zagrebu: Pet su se puta penjali na postolje

Š. I. Šibenski karataši otvorili sezonu u Zagrebu: Pet su se puta penjali na postolje
OBJAVA 11.09.2017, 06:31h

Proteklog vikenda održan je u Zagrebu šesti Zagreb Karate Cup na kojem su sudjelovali i šibenski karataši. U konkurenciji od oko 800 prijavljenih natjecatelja iz 11 država šibenski su karataši postigli vrlo dobre rezultate.

U kategoriji mlađih učenica -32 kg Mare Mileta osvojila je treće mjesto i brončanu medalju. Toma Mileta  akođer je osvojio treće mjesto u kategoriji mlađih kadeta do 48 kg, dok je Lucija  Mileta u kategoriji mlađih kadetkinja preko 55 kg osvojila brončano odličje.

Marta Dulibić okušala se po prvi put u mlađim seniorkama -68 kg osvojivši treće mjesto, kao i Bruna Cvitanović u kategoriji do 61 kg koja je zauzela drugo mjesto.

S obzirom da je ovo prvi turnir u novoj sezoni trener i uprava kluba iznimno su zadovoljni ostvarenim rezultatima.

KLJUČNE RIJEČI:  Karate / Karate klub Šibenik /