Šest finala i devet medalja za karate klub Šibenik 1066 u Banja Luci - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Borilački ...  •   OBJAVA: 25.03.2018, 21:14h   •

Novi zapažen nastup

Šest finala i devet medalja za karate klub Šibenik 1066 u Banja Luci

OBJAVA 25.03.2018, 21:14h

Još jedan uspješan nastup je iza karataša karate kluba Šibenik 1066 koji su na Bushido Banja Luka Open u konkurenciji 1400 natjecatelja iz 93 kluba iz 9 zemalja izborili čak 6 finala te ukupno 9 medalja.

Najuspješnija u redovima Šibenčana bila je Kiara Šarić koja je u kategoriji učenica osvojila zlatnu medalju te u starijoj uzrasnoj kategoriji srebrnu medalju.

Srebra su također osvojili Karlo Ramljak u kategoriji učenika, Marta Dulibić u kategoriji juniorki te Mare Mileta dva srebra u dvije uzrasne kategorije.

Brončano odličje u kategoriji učenika osvojio je Luka Durbić dok su u ekipnom dijelu natjecanja Šibenčanke osvojile brončano odličje u konkurenciji seniorki (Bruna Cvitanović, Marta Dulibić, Mia Kitarović, Petra Čatlak) i juniorki (Lucija Mileta, Mia Kitarović, Marta Dulibić).

Nakon kratke pauze za Uskršnje praznike pred karatašima karate kluba Šibenik 1066 je proljetni dio natjecateljske sezone koja će nesumnjivo biti jednako uspješna kao i u dosadašnjem dijelu.

KLJUČNE RIJEČI:  Karate klub Šibenik 1066 / Karate /