Najbolja su ženska ekipa u gradu, a na domaćem su terenu osvojili novih 17 medalja - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Borilački ...  •   OBJAVA: 01.02.2018, 19:24h   •

Apsolutna dominacija Taekwondo kluba 'Olympic' Knin

Najbolja su ženska ekipa u gradu, a na domaćem su terenu osvojili novih 17 medalja

OBJAVA 01.02.2018, 19:24h

Danas 31. siječnja 2018. godine se održala dodjela najboljih sportaša, u organizaciji Zajednice sportova Grada Knina te Grada Knina. TKD „Olympic“ Knin u izboru za najbolje sportaše Grada Knina u 2017. godini, odnio je brojne titule.

Nada kninskog sporta je Ela Jelić, dok su izabrani i za najbolju žensku ekipu u gradu). U sastavu su Matea Jelić, Mira Nikšić, Lea Grbavac, Petra Batić, Ana Vukić. Priznanja kao perspektivni sportaši primili su Ivan Zorić, Anđela Mrša, Ivona Jelić, Petra Marić, Leonarda Gašpar, Petra Gašpar, Marina Petrović.
A članovi kluba bili su aktivni i proteklog vikenda. U organizaciji TK DIV Knin, na „Knin Open 2018“ sudjelovalo je oko 430 natjecatelja iz 38 klubova.
„Olympic“ Knin nastupio je s 25 članova i osvojio 17 odličja (7 zlata, 3 srebra te 7 brončanih).

- Turnir je ujedno bio kriterijski za juniore i juniorke, naša predstavnica Ela Jelić osvojila je svoju prvu juniorsku medalju brončanog sjaja, te tako započela lov za nastup na Svjetskom juniorskom prvenstvu – poručuju iz kluba.

U ukupnom poretku postigli su:
1. mjesto kadetkinje
3. mjesto mlađe kadetkinje
3. mjesto Limači

Najbolja kadetkinja turnira proglašena je Anđela Mrša, dok je najbolji limač turnira također iz Olympic-a, Roko Soldić.

Zlatna odličja: Matea Jelić, Ivona Jelić, Anđela Mrša, Marinela Bošnjak, Roko Soldić, Viktor Bajić te Lara Jelić.
Srebrna odličja: Ana Kovačević, David Milić, Marta Ćato.
Brončana odličja: Ela Jelić Marina Petrović, Bruno Malenica, Roko Ivanković, Gabrijela Čuturić, Karla Šešo, Roko Kero.

KLJUČNE RIJEČI:  Taekwondo kluba 'Olympic' Knin /