Mladi članovi Judo kluba Šibenik pomeli konkuenciju: Pobrali osam medalja na kupu u Podstrani - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Borilački ...  •   OBJAVA: 11.06.2018, 08:36h   •

Odilični rezultati

Mladi članovi Judo kluba Šibenik pomeli konkuenciju: Pobrali osam medalja na kupu u Podstrani

PIŠE I.Š.
OBJAVA 11.06.2018, 08:36h

Mladi šibenski judaši bili su jako uspješni na turniru 'Kup Sv. Ante' koji se održao u subotu u Podstrani.

U nikad brojnijem izdanju od 11 članova, mladi članovi Judo kluba Šibenik osvojili su osam medalja pod vodstvom trenera Saše Kneza i Marka Škugora.

Zlatne medalje osvojili su Roko Lokas u kategoriji U 10 -46 kg, Luca Lokas u kategoriji U12 -32kg, Matej Iljadica, U10 -34kg.

Srebrne medalje osvojili suAndrija Vlahov U12 -38kg, Dora Juroš U12 -32kg.i Nato Alfier U10 -34kg.

Brončani su bili: Marko Gulin u katrgoriji U12 -46kg i Mate Ježina u kategoriji U12 -55kg.

Bez odličja jedino su ostali Dino Arambašić, Filip Knez i Vice Alfier.

Djeca Judo kluba Šibenik i dalje potvrđuju dobre rezultate te uz naporan rad poručuju da sezona još nije gotova.

KLJUČNE RIJEČI:  Judo klub Šibenik /