Cro kup u Nedelišću: Četiri medalje za drniške karataše - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Borilački ...  •   OBJAVA: 26.03.2018, 19:55h   •

Dobra priprema za PH

Cro kup u Nedelišću: Četiri medalje za drniške karataše

OBJAVA 26.03.2018, 19:55h

Četvero drniških karataša je u subotu 24.3.2018. godine nastupilo na 13. CRO Kup natjecanju u Nedelišću. I to vrlo uspješno.

Slavko Mihaljević je opet uspio doći do finala u kategoriji seniori +84 i morao se zadovoljiti srebrom jer je u zadnje tri sekunde izgubio zbog kaznene opomene.

U istoj kategoriji Roko Čupić je izgubio u polufinalnom meču tijesnim rezultatom. Mateo Perišić je također osvojio juniori -68 kg.

Anamarija Jukica je nastupila u dvije kategorije i to u kategoriji mlađih kadetkinja gdje je osvojila srebro i u kategoriji kadetkinja gdje je osvojila broncu. Pružila je jako dobre nastupe i pokazala dobru formu što je dobra priprema za prvenstvo Hrvatske koje je očekuje 15.4. u Zagrebu.

KLJUČNE RIJEČI:  Karate klub Drniš / Karate /